Відбулась чергова передача земель державної власності у комунальну власність громад

14 грудня 2020 року, відбулась чергова передача земель державної власності с/г призначення у комунальну власність громад.

Акти-прийому передачі земельних діляноксільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність були підписані начальником Головного управління Держгеокадастру у Вінницькійобласті Вадимом Варчуком та представниками 7 ОТГ Вінниччини, серед них: Городківська, Ладижинська, Війтівецька, Чернівецька, Чечельницька, Ямпільська та Козятинськаоб’єднанітериторіальні громади.

Таким чином, площа земельних ділянок с/г призначення державної власності, яка була передана у комунальну власність ОТГ становила:

Городківська ОТГ ­– 3218, 7142 га, Ладижинська ОТГ – 490, 7550 га, Війтівецька ОТГ – 388, 5394 га, Чернівецька ОТГ – 2826, 6802 га, Чечельницька ОТГ – 599, 5487 га, Ямпільська ОТГ –  3770, 5171 га, Козятинська ОТГ – 1859, 3860 га.

Загалом Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області було видано накази «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність» та відповідні акти прийому-передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність 52 ОТГ з додатками до них, відповідно до яких, Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області на сьогодні передано земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 151454, 6524 га.