ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на посаду директора Лозівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чернівецької селищної ради

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:Лозівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чернівецької селищної ради (с. Лозове вул. Соборна, 2)

16:26:28 11.08.2021

Повідомлення

Конкурс на посаду директора Лозівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  визнається таким, що не відбувся з причин надання кандидатом неповного пакету документів.

14:51:04 10.08.2021

Звіт про результати громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Чернівецької селищної територіальної громади

09:25:47 20.07.2021

Про збір пропозицій щодо технічних завдань на проєкти до Стратегії розвитку Чернівецької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки

Чернівецька селищна рада  оголошує збір пропозицій щодо технічних завдань на проєкти розвитку на 2021-2023 роки, що будуть включатись до плану реалізації Стратегії розвитку Чернівецької селищної територіальної громади на 2021-2023 роки.

15:44:21 01.07.2021

15:44:15 01.07.2021