Наближається Великдень, багато хто буде освячувати паску в храмі, тому працівники сектора ЗЗП НС у Могилів-Подільському районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області нагадують, як забезпечити власну безпеку під час святкування, аби по святі залишил

Настоятелям церков потрібно звернути увагу на стан утримання електрогосподарства та приладів опалення, шляхи евакуації громадян, протипожежне водопостачання, виконання заходів безпеки під час користування свічками та відкритим вогнем, кадильним вугіллям та зберігання його залишків, наявність у будівлях вогнегасників, знаків пожежної безпеки тощо. Слід також визначити порядок дій у разі пожежі.

11:42:22 17.04.2024

До уваги ГО, які опікуються питаннями працевлаштування ВПО

Державний центр зайнятості запрошує громадські організації, які опікуються питаннями працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, взяти участь у засіданні «круглого столу», який пройде у форматі онлайн.

08:08:17 15.04.2024

Армія відновлення на Вінниччині

Проєкт «Армія відновлення» успішно розвивається на Вінниччині та охоплює майже всі райони області. У рамках проєкту людей, які тимчасово втратили роботу, залучають до виконання суспільно корисних робіт. За виконання таких робіт люди отримують заробітну плату.

08:05:32 09.04.2024

ВАЖЛИВО! СКАЗ ТВАРИН НА ТЕРИТОРІЇ МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Могилів-Подільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що протягом 2023 року в населених пунктах Могилів-Подільського району офіційно зареєстровано з лабораторним підтвердженням 16 випадків сказу тварин що в тричі перевищує минулорічні показники ( 5 випадків), дана ситуація не може не насторожувати, адже випадки захворювання виявлено також в домашніх корів та кіз захворювання яких протягом попередніх років не реєструвалося.

11:23:41 21.03.2024

ДІЇ НАСЕЛЕННЯУ ВИПАДКУ ЗАГРОЗИ ВИНИКНЕННЯ ПОВЕНІ, ПАВОДКА

Серед надзвичайних ситуацій природного походження на території України часто трапляються такі небезпечні гідрологічні явища як повені та паводки. При загрозі виникнення або раптового виникнення одного із цих явищ населенню необхідно дотримуватися чітких інструкцій та рекомендацій місцевих органів влади та фахівців екстремальних служб.

12:31:14 18.03.2024

Спалювання трави та сухих рослинних залишків під забороною!

У зв’язку з великою кількістю пожеж у природних екосистемах  Сектор ЗЗ ПНС у  Могилів-Подільському районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області вкотре наголошують жителям про заборону спалювання сухої рослинності.

14:28:19 13.03.2024

Випусти свого звіра!

Долучайся до бригади «Степові хижаки» Відчуй міць єдності, сповнену військовим досвідом та обирай впевненість, обирай силу, обирай нас.  «Степові Хижаки» - заповнюй анкету на сайті 59.com.ua

09:42:25 11.03.2024

ОБЕРЕЖНО ШАХРАЇ!

На сьогодні в Україні триває загальнодержавна інформаційна кампанія щодо протидії зростанню кількості шахрайств, пов’язаних із здійсненням фінансових операцій через Інтернет, шахрайськими (фішинговими) повідомленнями, Інтернет-жебрацтвом, шахрайством з надзвичайною ситуацією.

08:40:39 27.02.2024

Правила безпечної поведінки на воді

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я людей. Проте з кожним роком збільшується кількість негативних факторів, що згубно впливають на безпеку життєдіяльності.

08:04:44 27.02.2024