Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць на території Чернівецької селищної територіальної громади.

Дата: 08.06.2021 15:50

Найменування організатора громадського обговорення
Чернівецька селищна рада

Найменування вулиці, яку пропонується перейменувати  та обґрунтування такої пропозиції
В селі Березівка:
- вулицю Червоноармійська  на вулицю Квітнева;
- вулицю Піонерська  на вулицю Волошкова.
В селі Лужок- вулицю Щорса  на вулицю Вишнева.
В селі Борівка – вулицю Боженка на вулицю Сонячна, вулицю Жовтнева на вулицю Українська.
В селищі Трактове – вулицю Радгоспна на вулицю Центральна.
В селі Мазурівка - вулицю Жовтнева на вулицю Липнева.
Пропозиція внесена відповідно до ст.1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал – соціалістичного ( нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» від 21 травня 2015 року (№317 від 09.04.2015 р.),враховуючи листи Могилів-Подільської РДА від 24.05.2021 року № 1303/02-02.16 та від 28.05.2021 року №1352/02-02.16.

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо перейменування вулиць
Староста сіл Березівка, Лужок - Семенюк Анатолій Григорович , староста села Борівка, селищ Степок, Трактове - Слободянюк Михайло Васильович,  староста сіл Мазурівка, Абрамівська Долина, Весняне, Грабовець, Ромашка, селищ Скорячий Яр, Туліїв - Груньківський Валерій Григорович.

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення
Строк громадського обговорення – 2 місяці.
Місце та час  проведення обговорення – с.Березівка, с.Лужок – 18.06 .21р. об 10 год. та 23.06.21р. об   10 год., за адресою село Березівка, вул. Центральна, будинок 11,  с.Борівка, селище Трактове-18.06.21 р. об 10 год.  та 29.06.21 р. об 10 год., за адресою село Борівка, вул. Перемоги, будинок 18, с.Мазурівка, вул. Незалежності, будинок 72, 17.06.21р. та 24.06.21 р. об 10 год.

Поштова адреса та адресу електронної пошти, номер телефону, строк і форму для подання пропозицій (зауважень)
Поштова адреса: 24100, Вінницька область, Могилів-Подільський район, смт.Чернівці, вул.Святомиколаївська, 103/1
Електронна адреса:cherngromada@ukr.net
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, у строк до 09 липня 2021 року.

Місцезнаходження та (або) адресу електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесене на громадське обговорення
Електронна адреса:cherngromada@ukr.net
+380687273985 Вікторія Яцишина, секретар селищної ради.

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення
 Яцишина Вікторія Леонідівна, секретар селищної ради.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення.
Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).Звіт про громадське обговорення , узагальнений аналіз пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Чернівецької селищної ради.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)