В громаді з робочим візитом побувала народний депутат України Лариса Білозір

Дата: 08.06.2021 14:42

В громаді з робочим візитом побувала народний депутат України Лариса Білозір , яка взяла участь в роботі 11 позачергової сесії Чернівецької селищної ради 8 скликання. Приємною несподіванкою для всіх депутатів стала заява Лариси Миколаївни про виділення урядом коштів субвенції за її депутатським зверненням на придбання коагулометра в лабораторію Чернівецької лікарні. Також Лариса Білозір повідомила гарну новину, щодо ремонту доріг у межах Чернівців та Мазурівки. За її словами, нині триває тендерна процедура, щодо майбутнього капітального ремонту вулиці Святомиколаївська в Чернівцях та вулиці Незалежності в Мазурівці. Вже фінальна стадія - розкриття пропозицій. Протяжність 9,29 км. Очікувана вартість більше 200 млн грн.
Проектом передбачається:
•ремонт дорожнього покриття і доведення параметрів дороги до нормативних показників; ремонт і влаштування пішохідних тротуарів та переходів;
•ремонт водопропускних труб та водовідвідних канав;
•ремонт мостів;
•облаштування автомобільних зупинок;
•облаштування дороги необхідними елементами та інженерними пристроями, що забезпечують безпеку та організацію руху.
А ще, відремонтують два мости по вулиці Святомиколаївській в Чернівцях.
О-02-12-04 "Вендичани-Чернівці-Томашпіль"
1. через річку Мурашка (27-й км автошляху) орієнтовна вартість - 2,3 млн грн. (почали ремонт)
2. через річку Мурафа (30-й км автошляху) орієнтовна вартість - 4.7 млн грн.
Окрім того, у день приїзду народної депутатки до бюджету громади надійшли перші  800 тис. грн із 2,5 млн грн запланованого фінансування реконструкції приміщення для Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). Роботи вже тривають. Загальна сума робіт 6,3 млн. грн, з яких - 2,5 млн грн - кошти субвенції виділеної урядом за зверненням Лариси Миколаївни і ще 3,8 млн грн - кошти у рамках розподілу субвенції на будівництво ЦНАП. Лариса Білозір є членом цієї комісії. При цьому жодної копійки з бюджету громади на створення ЦНАП не буде витрачено.
Також депутат, відреагувавши на звернення своїх виборців, подарувала банер для оформлення свят в Мазурівський ЗЗСО І-ІІІ ст.. та акустичну систему в Володіївецькі заклади культури (Будинок культури та бібліотеку). Ми щиро вдячні нашому народному депутату за постійну підтримку та допомогу! За віру в нашу громаду!