Шановні жителі громади!

Дата: 08.06.2021 11:15

Наполегливо просимо вас приєднатись до благоустрою населених пунктів і особливо кладовищах біля могил ваших рідних. Нікого не хочемо образити, але якби всі «диванні» критики долучились до роботи, мотокоси  селищної ради і люди, які допомагають, а не критикують, могли б трішки відпочити. За стільки років селище виринуло з бур’янів, поставили сміттєві баки, здійснюється вивіз сміття машиною, яка роками гнила під дощем і снігом, ремонтуються водопроводи і в людей з’явилась вода, в кранах за багато років. Так чому зараз звучить критика, яка містить питання, що роками не вирішувались. За півроку не можливо зробити те, що роками гробилось. Сподіваємось на розуміння і конструктив. Тож ще раз закликаємо вас попрацювати над благоустроєм кладовищ, долучившись до косіння бур’янів не тільки біля могил ваших рідних, але й на території. А також заключити договори з подальшою оплатою на вивіз твердих побутових відходів. Працюймо разом на благо громади!