A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Чернівецька громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Депутати Чернівецької селищної ради 8 скликання

1. Бей Михайло Федорович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 66 голосів виборців.

 

2. Бровко Анжела Володимирівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і честь»,  16 голосів виборців.

 

3. Василик Ярослава Юріївна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 34 голоси виборців.

 

4. Годз Сергій Романович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і Честь»,  62 голоси виборців.

 

5. Гоцуляк Микола Миколайович, обраний по територіальному виборчому окрузі №4 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 95 голосів виборців.

 

6. Дідов Анатолій Григорович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 91 голос виборців.

 

7. Злощинський Сергій Олександрович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 102 голоси виборців.

 

8. Зінич Катерина Іванівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 83 голоса виборців.

 

9. Комар Юлія Степанівна, обрана по територіальному виборчому окрузі №2 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 129 голосів виборців.

 

10. Костельний  Віталій Казимирович, обраний по територіальному виборчому окрузі №1 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 97 голосів виборців.

 

11. Крижанівський Олександр Володимирович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 44 голоси виборців.

 

12. Кузь Алла Йосипівна, обрана по територіальному виборчому окрузі №1 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 176 голосів виборців.

 

13. Лутковський Анатолій Вікторович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга народу», перший кандидат.

 

14. Марцісь Олександр Антонович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 68 голосів виборців.

 

15. Микулінський Антон Вікторович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 61 голос виборців.

 

16. Петровська  Марія Володимирівна, обрана по територіальному виборчому окрузі №3 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 233 голоси виборців.

 

17. Попов Олександр Вікторович, обраний по територіальному виборчому окрузі №2  від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і Честь»,  151 голос виборців.

 

18. Романчук  Андрій Сергійович, обраний по територіальному виборчому окрузі №2 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 157 голосів виборців.

 

19. Сауляк Олександр Васильович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і Честь»,  перший кандидат.

 

20. Тітус Тетяна Миколаївна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність», 16 голосів виборців.

 

21. Чопенко Володимир Степанович, обраний по територіальному виборчому окрузі № 3 від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і Честь», 145 голосів виборців.

 

22. Якубовська Яна Вадимівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 47 голосів виборців.

 

23. Якубовський Анатолій Петрович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність», перший кандидат.

 

24. Яцишина Вікторія Леонідівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга народу», 12 голосів виборців.

 

25. Яцко Валерій Федорович, обраний по територіальному виборчому окрузі № 4 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 95 голосів виборців.

 

26. Яцько Віктор Іванович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга народу», 4 голоси виборців.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь