Депутати Чернівецької селищної ради 8 скликання

1. Бей Михайло Федорович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 66 голосів виборців.

2. Бровко Анжела Володимирівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і честь»,  16 голосів виборців.

3. Василик Ярослава Юріївна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 34 голоси виборців.

4. Годз Сергій Романович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і Честь»,  62 голоси виборців.

5. Гоцуляк Микола Миколайович, обраний по територіальному виборчому окрузі №4 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 95 голосів виборців.

6. Дідов Анатолій Григорович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 91 голос виборців.

7. Злощинський Сергій Олександрович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 102 голоси виборців.

8. Зінич Катерина Іванівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 83 голоса виборців.

9. Комар Юлія Степанівна, обрана по територіальному виборчому окрузі №2 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 129 голосів виборців.

10. Костельний  Віталій Казимирович, обраний по територіальному виборчому окрузі №1 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 97 голосів виборців.

11. Крижанівський Олександр Володимирович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 44 голоси виборців.

12. Гринько Тамара Степанівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», голосів виборців.

13. Лутковський Анатолій Вікторович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга народу», перший кандидат.

14. Марцісь Олександр Антонович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 68 голосів виборців.

15. Микулінський Антон Вікторович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 61 голос виборців.

16. Петровська  Марія Володимирівна, обрана по територіальному виборчому окрузі №3 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 233 голоси виборців.

17. Попов Олександр Вікторович, обраний по територіальному виборчому окрузі №2  від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і Честь»,  151 голос виборців.

18. Романчук  Андрій Сергійович, обраний по територіальному виборчому окрузі №2 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 157 голосів виборців.

19. Сауляк Олександр Васильович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і Честь»,  перший кандидат.

20. Тітус Тетяна Миколаївна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність», 16 голосів виборців.

21. Чопенко Володимир Степанович, обраний по територіальному виборчому окрузі № 3 від Вінницької регіональної організації політичної партії «Сила і Честь», 145 голосів виборців.

22. Якубовська Яна Вадимівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», 47 голосів виборців.

23. Якубовський Анатолій Петрович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність», перший кандидат.

24. Яцишина Вікторія Леонідівна, обрана в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга народу», 12 голосів виборців.

25. Яцко Валерій Федорович, обраний по територіальному виборчому окрузі № 4 від Вінницької обласної організації політичної партії «Українська стратегія Гройсмана», 95 голосів виборців.

26. Яцько Віктор Іванович, обраний в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Вінницької обласної організації політичної партії «Слуга народу», 4 голоси виборців.